Entry-header image

Hotel Závrší

Krásná příroda, turistika, výlety, lyžování. Nabízíme ubytování ve stylových pokojích o celkové kapacitě 16 pokojů + 1 apartmán. 

Bowling

Bowling bar se dvěma dráhami.

Restaurace

Poskytujeme denní a týdenní menu.

Dětský koutek

Nově vybavený dětský koutek.

Vybavení hotelu

Pokoje jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem, televizí, sprchou a WC. Nadstandardní apartmán je navíc vybaven starožitným nábytkem, sedací soupravou, dvěma ložnicemi a luxusní koupelnou s vanou.

Televize
Bar
Pohodlné postele
Wi-Fi
Nekuřácký hotel
Koupelna na pokoji

OKOLÍ

Turistické cíle

Děti i dospělé v letní sezóně přivítá muzeum strašidel a postav pověstí městečka Olešnice ve sklepeních u radnice. V místě konferenční sál s digitálním kinem. V rybnících v okolí je možnost rybolovu, okolní lesy lákají houbaře.

Turistické cíle – Hrady Pernštejn (19 km), Svojanov (15 km), zámky Lysice (17 km), Boskovice (21 km), Kunštát (10 km) a zříceniny. Paragliding a Westernová městečka, Přírodní a umělé vodní nádrže,

Zajímavá místa – historické královské město Polička (22 km) a židovské město se synagogou v Boskovicích (21 km), pivovar v Černé Hoře (22 km), pamětihodnosti a CHKO Moravský kras. Značené turistické stezky na rozhlednu Horní les u Rovečného (9 km), k přehradám Vír (11 km) a Křetínka (12 km).

Ski-areál – Areál modernizovaný v roce 2006. Sjezdovka upravovaná rolbou, běžkařské trasy strojově upravované, technické zázemí, občerstvení, kapacitní vleky, čipová odbavovací zařízení, večerní osvětlení a parkoviště u areálu.

Cykloturistika – pro podporu turistického ruchu byly v městečku vybudovány a turistům slouží cyklotrasy s dvěma vyhlídkovými věžemi. V letním období je k dispozici letní koupaliště s bazénem plněném pitnou vodou s čistírnou a službami občerstvení