Entry-header image

O nás

VÍTÁME VÁS U NÁS

Hotel Závrší

Jsme malý stylový hotel. Náš personál nabízí pozorný vysoce kvalitní servis.

Hotel se nachází v Olešnici, městečku ležícím na Hornosvratecké vrchovině, která je součástí Českomoravské vrchoviny. Toto místo je přirozeným centrem pro severozápadní okraj okresu Blansko v Jihomoravském kraji. Okolí nabízí mnoho turistických atrakcí, včetně hradů, zámků, přírodních parků a možností pro rybolov a sběr hub. V létě mohou návštěvníci využít k koupání nedalekou letovickou přehradní nádrž nebo různá přírodní koupaliště a kryté bazény v regionu​​.

OBJEVTE KOUZLO HOTELU ZÁVRŠÍ

Pokoje & luxusní apartmány

Krásná příroda, turistika, výlety. Hotel Závrší nabízí ubytování ve stylových pokojích o celkové kapacitě 16 pokojů + 1 apartmán. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizorem, samostatným sprchovým koutem a toaletou. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Parkování je zdarma přímo před hotelem.

bohatá historie hotelu

Historie hotelu Závrší

Hotel Závrší má za sebou bohatou historii a představuje důležitou část komunity v Olešnici.

Hotel Závrší v Olešnici nedávno prošel změnami v managementu a byl znovu otevřen pro veřejnost. Od 1. prosince 2023 je provozován společností Věstinský-Weis gastro s.r.o. na základě smlouvy s městem. Hotel nabízí restauraci a bowlingový bar.

Rekonstrukce hotelu Závrší v jeho současné podobě byla provedena již dříve, konkrétně dokončena v roce 2006, jako součást etapy rozvoje pivovarských turistických cest Pivovaru Černá Hora.