Nejlepší klimatizace

Naše firma se pohybuje na českém trhu již několik let a za tuto dlouhou dobu jsme získali mnoho zkušeností, které si předáváme na odborných školeních, tak aby všichni naši pracovníci byli profesionály v oboru a vykovávali jen poctivou práci Vzduchotechniku, klimatizace a tepelná čerpadla najdete na našich webových stránkách.

Kdo by nechtěl klimatizaci

Prodej klimatizace nebo tepelného čerpadla, odbornou montáž, pravidelný servis nebo opravy při náhodné poruše vám rádi zajistíme v krátkém čase a za solidní ceny. Na našich webových stránkách se sami můžete přesvědčit, jak montáže probíhají v krátkých videích. Naši profesionální pracovníci vám rádi vše vysvětlí přímo na místě.

Od začátku do konce máte přesné informace

Provádíme montáž klimatizace „na klíč“. Před každou montáží se provádí návrh o rozvodu trubek a kabeláži, kde, co, proč a jak. Prostě přesné informace o tom, jak to bude vypadat a co technici budou dělat a jak budou postupovat. Po odsouhlasení zákazníkem se přejde k realizaci a po dokončení projektu následuje zaučení a krátké školení o přístrojích a údržbě.